Deputacións

A CORUÑA
gorettisanmartin Goretti Sanmartín Rei 
Santiago de Compostela
Data de nacemento: 06/07/1964

Vicepresidenta da Deputación da Coruña. Deputada de Cultura e Normalización Lingüística

Xosé Regueira Varela

Xosé Regueira Varela
Carballo
Data de nacemento: 04/08/1967

Deputado de Cooperación, Plans Provinciais, Asistencia a Municipios, Turismo e Patrimonio Histórico Artístico

Ánxela Franco Pouso

Ánxela Franco Pouso
Porto do Son
Data de nacemento: 01/03/1962

Deputada de Benestar Social, Educación e Politicas de Igualdade de Xénero

Manuel Muíño Espasandín

Manuel Muíño Espasandín
Zas
Data de nacemento: 05/03/1962

Alcalde de Zas. Delegación especial en materia de Asistencia a concellos.

Xesús Manuel Soto Vivero

Xesús Manuel Soto Vivero
San Sadurniño
Data de nacemento: 01/08/1976

Deputado de Contratación, Patrimonio e Equipamento

 
PONTEVEDRA
César Mosquera Lorenzo

César Mosquera Lorenzo
Pontevedra
Data de nacemento: 14/08/1954

Vicepresidente da Deputación de Pontevedra e responsable da área de Medio e Desenvolvemento Sostible

Eva Vilaverde Pego

Eva Vilaverde Pego
Moraña
Data de nacemento: 07/01/1977

Deputada delegada do Centro Socioasistencial Príncipe Felipe, da Finca Mouriscade, da Estación Fitopatolóxica de Areeiro, do Centro de Acollida e Protección de Animais (CAAN) e da Escola de Enfermería

Uxío Benítez Fernández

Uxío Benítez Fernández
Tomiño
Data de nacemento: 04/07/1978

Deputado responsable de Mobilidade e Cooperación Transfronteiriza

Xosé Leal Fariña

Xosé Leal Fariña
Bueu

Deputado de Cultura, Lingua e Patrimonio

   
LUGO  
Antonio Veiga Outeiro Antonio Veiga Outeiro
Barreiros
Data de nacemento: 10/06/1962
Xosé Ferreiro Fernández Xosé Ferreiro Fernández
Outeiro de Rei
Data de nacemento: 14/02/1965
   
OURENSE  
Ramiro Rodríguez Suárez Ramiro Rodríguez Suárez
Xinzo de Limia
Data de nacemento: 11/03/1969