Comarcas e Localidades

Comarca da Barbanza

Enderezo do local comarcal: Rúa Amarella, 6 bloque 2. Ribeira.
Correo: barbanza@bng.gal Teléfono: 981835207

  • Web comarcal
  • Boiro: Rúa Dereitos Humanos, 14 entrechán
  • Rianxo: Paseo da Ribeira, 43-1º
  • Ribeira: Rúa Amarella, 6 bloque 2

Comarca da Coruña

Enderezo do local comarcal: Rúa das Damas, 4-A, A Coruña
Correo: acoruna@bng.gal Teléfono: 981168977

Comarca da Costa da Morte

Enderezo do local comarcal: Rúa M, 3 - Corcubión.

Comarca da Estrada-Deza

Enderezo do local comarcal: Rúa Outeiro, 4 entrechán, Silleda
Correo: aestrada.deza@bng.gal

  • A Estrada: Avda. Leicures, 12-1º . Correo: aestrada@bng.gal
  • Lalín: Rúa Principal, 9-1º dereita. Correo: lalin@bng.gal
  • Silleda: Rúa Outeiro, 4 entrechán. Correo: silleda@bng.gal

Comarca da Mariña

Enderezo do local comarcal: Avda. da Mariña, 34 - baixo
Correo: amarinha@bng.gal Teléfono: 982140654

  • Viveiro: Avda. de Ferrol, 1 entrechán. 27850

Comarca da Montaña

Enderezo do local comarcal: Rúa de Lugo, 40 entrechán - Arzúa.

Comarca de Allariz-Baixa Limia

Enderezo do local comarcal: Praza dos Mesóns, s/n
Teléfono: 988440156

Comarca de Bergantiños

Enderezo do local comarcal: Rúa do Hórreo, 14-16 3º esquerda - Carballo
Correo: bergantinos@bng.gal Teléfono: 981704063

Comarca de Celanova-Baixa Limia

Enderezo do local comarcal: Praza de Cervantes, 5 baixo - Celanova

Comarca de Ferrolterra

Enderezo do local comarcal: Avenida Naturais, 41 baixo - Fene
Correo: ferrolterra@bng.gal

Comarca de Lugo Centro

Enderezo do local comarcal: Rúa Miguel de Cervantes, 34-1º entrechán. Lugo.
Correo: lugocentro@bng.gal Teléfono: 982280410

Comarca de Lugo Sul

Enderezo do local comarcal: Rúa Doutor Casares, 146-1º dereita. Monforte.
Correo: lugosul@bng.gal Teléfono: 982416027

Comarca de Muros-Noia

Enderezo do local comarcal: Praza de San Lázaro, 1 - Noia.
Teléfono: 981842022

Comarca de Ourense-O Carballiño

Enderezo do local comarcal: Rúa das Burgas, 2
Correo: ourense@bng.gal Teléfono: 988391481

Comarca de Pontevedra

Enderezo do local comarcal: Rúa da Marquesa, 3-1º I, Pontevedra.
Correo: pontevedra@bng.gal. Teléfono: 986866205

Comarca de Santiago

Enderezo do local comarcal: Rúa do Home Santo, 54 baixo, Santiago de Compostela
Correo: compostela@bng.gal Teléfono: 9815554167

Comarca de Vigo

Enderezo do local comarcal: Rúa Celso Emilio Ferreiro, 3 baixo. Vigo.
Correo: vigo@bng.gal. Teléfono: 986447300

Comarca do Baixo Miño

Enderezo do local comarcal: Rúa Manuel Lomba, 2 baixo
Correo: baixominho@bng.gal Teléfono: 986609009

Comarca do Condado

Enderezo do local comarcal: Rúa Alfonso Vázquez Fraire, 8 - baixo - Ponteareas
Correo: condado@bng.gal Teléfono: 986644026-986644601

Comarca do Morrazo

Urbanización O Sol, 13 entrechán C - Moaña
Teléfono: 986310822

  • O Morrazo (comarca)
  • Marín: Praza da Veiguiña, 7. Teléfono: 886203842
  • Moaña: Urbanización O Sol, 13 entrechán C. Teléfono: 986310822

Comarca do Ribeiro

Enderezo do local comarcal: Rúa Tomás de Lemos, 2 baixo - Ribadavia
Teléfono: 988470081

Comarca do Salnés

Enderezo do local comarcal: Rúa Edelmiro Trillo, 18 oficina B. - Vilagarcía de Arousa
Correo: salnes@bng.gal
Teléfono: 986565059

  • Cambados: Rúa Borrón, s/n
  • Sanxenxo: Praza do Pazo, 6 baixo
  • Vilagarcía de Arousa: Rúa Edelmiro Trillo, 18 oficina B